Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    a léghűtés és a gány topicba linkelgettem, de most már kezd kialakulni, mi lesz a véglegeshez hasonlító forma. így ide is beteszem...
    a cpu passzív hűtését még finomítom. a q9550@ 3950mhz passívv módban játék alatt még hűthető, de 3600-on linx, ibt, prime alatt is. ezen utóbbi beállításon 1 óra dirt után a max maghők így alakultak: 67, 63, 63, 59 fok....

    hetekig szenvedtem, hogy megvegyem-e házat. oldallalpok is megvannak, de valszeg nem kerülnek felhasználásra. nagyon olcsó volt, a posta többe került....
    egyediségét az adja, hogy a toronyházakhoz képest alul van + 8 centi hely, ahová ha az alsó slot-ot kihagyjuk, és vágunk rést, befér az alsótáp. nálam ez kötelező volt. és így a hűtésnek megmarad a teljes emeleti rész.

    küllem. :))

    a ház eredeti állapota, némi sallang kidobálva, flexelés előtt.

    flex után, alubordák moddingolt mugen 2 vázra rádolgozva, tesztkonfig félig bent.

    a végleges konfigggal. alubordák a hatékonyság miatt néhol kétoldalú hővezető ragasztóval rögzített alulemezekkel kiegészítve.
    a lila műanyagot akartam csak eltüntetni, de ha a festés beindul... :DD
    a rozsda szín úgy lett felvíve vékony, gyerekjáték ikea ecsettel, hogy a konfigot ki sem vettem. (rizikós a bordák mozgatása, mert ha elszabadul, akkor kitép mindent...)
    valami 2 asz egyben, nem higítós, selyemfényű, baumaxos 2k-ért kevert minimum kiszerelés. könnyen lejön, nem érdemes kapargatni....

    elég mekk mester meló is lett. fél méterről közelebbről látszik is. úgyhogy a vga passzív hűtés kialakítása utáb lesz egy kiköltözés, és végleges profi festés. de kinézetre akkor is hasonló lesz...

    valószanű az alaplapi oldal kap egy fecsavart, vagy a gyári oldalba bevágott részre tett, nagy méretű, feketére festett méhsejtrácsot, vagy expandált lemezt.. és rács jön a maradék 5.25 helyekre is.

    körbe képek: :))

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák