Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fehér_ember

    addikt

    A véleményekből és a kínálatból is látszik, hogy nincs abszolút igazság állványok terén; úgyhogy egy kezdőnek vagy olyannak akinek az állványos doboz csak egy lépcsőfok, nem kell túlstresszelnie magát, hogy úristen akkor milyen is legyen meg mit is tegyek alá ...stb; válasszon olyat ami megfelelő magasságú és esztétikailag megüti nála a mércét.
    Akinek meg élete doboza és hangja van az állványon, az úgyis ki fog próbálni jó sok variációt és lehetőséget.
    Nem tudom amúgy ez a magasság dolog kinek milyen fontos (ha pl. a frekvencia átviteltől eltekintünk), de engem zavar ha nincs velem minimum azonos magasságban (de inkább kicsit feljebb) a színpad, persze sajnos ez felvétel függő is.
    Nekem régebben a fémállvány alatt tüske és pénzérme, a dobozok alatt meg filckorong + "isolation gel láb" volt.
    Jelenleg mindenfajta kísérletezgetés nélkül csupán filckorong van a ragasztott keményfa gerendából készíttetett fa állvány alatt, felette meg gumilábakon az álló doboz, persze valamikor majd kipróbálok tüskét alátéttel.

Új hozzászólás Aktív témák