Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sarasota123

    aktív tag

    válasz andorra #51035 üzenetére

    Jól látod a helyzetet, nem igazán vagyok a megfelelő információk és tapasztalatok birtokában.
    Tisztában vagyok azzal, hogy egy külön CD lejátszó biztosan jobban szólna, mint az általam kinézett blu-ray/cd játszó, csak abban nem vagyok biztos, hogy ezt a különbséget az én rendszeremben, az én füleimmel mennyire érzékelném.

    A keret nagyjából itthoni, bruttó árakban számolva 180k lenne. A különböző külföldi oldalakon olvasott tesztek alapján, ezért adta magát eléggé számomra a Marantz UD 5007 készüléke, hiszen nagyon dicsérték mind hangzás, mind kép szempontjából, és az ára is pont megfelelő lenne.

    A másik lehetőség, hogy azt mondom (sajnos elég hasraütésszerűen) elköltenék 110k-t egy csak CD lejátszóra, 70k-t pedig egy médialejátszóra. Itt biztos, hogy jobb hangzást kapnék CD téren, de viszonylag sok koncert dvd/bluray-em is van, és nem tudom, hogy ezeknél milyen minőséget kapnék hangzás téren.

    He scales the mountain because he's not afraid of it. He slays the dragon because he's not afraid of him. And he walks through hellfire because Broomhilda's worth it.

Új hozzászólás Aktív témák