Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz VoidXs #110378 üzenetére

    +#110379fehér_ember
    Köszöm a választ, csak nem értem hogy terjedt el egy ilyen megoldás mikor ott volt a HDMI is ami korábbról van (de lehet tévedek) és mai napig jobb alternatív a hangátvitelre is mert támogatja a dolby atmost is.

    Na mind1, mert ez a rendszer a szülőknek lenne, és én csak meg szeretném oldani hogy menjen nem kell fancy legyen.
    Annyit szeretnék tudni hogy ha nem képes szabályozni a hangerőt akkor milyen hangerőt visz át? Az abszolút maximumot, vagy pont egy közepes hangerőt? Arra sem képes hogy ha a tv-t lenémítom akkor némítsa a kimenő hangot is?

    Nagyon olcsón is találtam sima átalakítót kb 3-4000Ft ért ez nyilván noname alis szemét félnék non-stop áram alatt hagyni, még ha csak 5v-ot kap a tv-ről akkor is, ezen viszont van hangerő gomb, kb 8500FT, megéri a hangerőre költeni vagy keressek olyat ami tud 5.1 hangot kiküldeni. Csak 1x szeretnék valamit venni ami megbízható és nem megy tönkre pár hónap után.

    A Genius 5.1-hangrendszernek elég butácska kis távirányítója van, sajnos csak 1-2 méterről vezérelhető vele.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák