Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iMaverick

    addikt

    válasz ArGab #5407 üzenetére

    Ha úgyis az a lényeg, hogy rámenjen 2 (3?) DVD-re a cuccos, akkor lehet, hogy beéri az AC3-mal...

    Néha én is kénytelen vagyok "barkácsolni"... A magyar releaser scene néha csak a "tökéletes" minőségre gyúr, és ez néha kényelmetlen helyzetet eredményez... (Pl. legutóbb a G.I.Joe-s film: 1080p-ben csak 4 (!) DVD-s verziók kerültek ki. Namost én kölyökként ezen a rajzfilmsorozaton nőttem fel /+Transformers/, de akármennyire is tetszett a film, nem fogom 4DVD-n elrakni... Viszont "csak" angol verzióban láttam 2 DVD-set. (Tudom-tudom, a minőség, meg akkor minek teszem el 1080p-ben... Namost jelenleg egy 32"-os HD Ready TV-n bandzsulom a filmeket, a jövő tervei közt sem szerepel 40-42"-nál és 1080p-s TV-nél nagyobb készülék. Szerintem azon meg ez még bőven nézhető marad.)

    Szóval a terv: leszedem a 720p-s magyart és ezt az 1080p-s angolt és ezekből csinálok egy 2 DVD-s hun-eng dub-osat... Persze DXVA-s az angol nyelvű cucc... :B

    (Ilyet csináltam már korábban is: Star Trek, Nincs alku... stb.)

    [ Szerkesztve ]

    "Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

Új hozzászólás Aktív témák