Hirdetés

Aktív témák

  • BBéci

    titán

    válasz eviktor #50330 üzenetére

    Első magnóm BRG MK21 volt, mondhatni, azzal a kezemben nőttem fel. Sokol rádió hangszórójára, a bőrtokra tapasztott mikrofonnal készítettem felvételeket. Remélem ez elárul valamennyit rólam és a tapasztalataimról.
    Akkoriban nem volt más. Viszont a zenék MP3 helyett, letölthetők veszteségmentes tömörítésű formátumban is, valamint lehet venni CD-ket párszáz forintért. Aki mégis empéhármat hallgat, attól nem undorodom, csak lesújtó véleménnyel vagyok róluk, mert igénytelenek és attól a jellemvonástól, tulajdonságtól undorodom. Ugyanígy vagyok a hazugsággal, de az nem tartozik ide.

    (#50335) pitepeti71
    Vehettél volna 26-32 colos belépő LCD tévét, de 50-es plazmát választottál és nem használtat. Miért? Mert volt, van rá igényed és az helyes.

    Xtremetuning csak reagált a felszólításodra, hogy linkeljen. Maximálisan igaza volt. Mi oka lenne rá? Mi alapon kérsz tőle ilyesmit?

    [ Szerkesztve ]

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

Aktív témák