Hirdetés

Aktív témák

  • BogyóBP

    addikt

    Sziasztok átirányitottak ide engem a kérdésemmel kapcsolatban, szóval van egy FULL HD monitorom és egy DVI és HDMI kimenetes VGA kártyám. Szeretném úgy összekötni a két eszközt hogy a lehető legjobb képet és minőséget kapjam, tehát hogy 60hz jöjjön át, fullHD és 32bit is. Olvasgattam , hallottam is hogy nem minden kábel tudja ezt vagy azt. Tehát most idefordulok mert a jelenlegi DVI kábelem amivel összekötöm az kiégeti a szememet annyira vibráló hatást kelt. Amit vettem, az még durvább volt pedig 2x olyan vastag is volt és Dual linkes, 1500ft os. HDMI kábelből is vettem 2 félét egy vastagabbat meg egy vékonyabbat szintén ilyen max 1500ft os áron, nem igazán voltak jók. Több monitor és VGA csere után is a helyzet ugyanaz. Mit lehetne még tenni? Láttam hogy vannak ilyen 5000ft os HAMA kábelek, azokról mit tudni?

    [ Szerkesztve ]

    ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

Aktív témák