Hirdetés

Aktív témák

  • kurtz

    aktív tag

    dali c6, jbl es80-t nem igazán találtam olyan árban amit hajlandó lennék ki csengetni érte [újonnan] így ez felejtős

    17m2 a plafon 310k [300k + a pia :)] (persze nem probléma ha olcsóbb=vmi alapabb mission, MS is szóba jöhet vmi alap denon onkyo stb stb erősítővel)
    100% film nézés ami ált annyiból áll h : a sorozataimat megnézem és max heti 1-2 dvd/br filmet be dobok+ [ps3] szóval annyira nem kell brutálisnak lennie

    zene hallgatásra pchez kötött 2.0 rendszert tervezek úgy ahogy most is van [videoton,orion kombó mátyás king sztem erről hallgatta az udvari bolondot a szomszéd városból szal nem 1 mai darab így megérett a cserére]
    erre arányaiban többet szánok mivel mindennap használva van így legyen mondjuk 200k +- amennyi kell [azért ne duplázzuk meg az árat szvsz a dynaudio tabu] habár.. ennél "megengedőbb" vagyok a brutális árak kapcsán az elvárások ezzel kapcsolatban: min tökéletes hangzás [árhoz mérten persze] és időtállóság ideje hagyományt teremteni: a hangrendszert mindig a kövi generáció cseréli csak le :D

    előre is kösz und bocs a kis regényért

    [ Szerkesztve ]

    R.I.P. Fractal Design Define R3 Arctic White 2011-2013

Aktív témák