Hirdetés

Aktív témák

  • Vidala

    senior tag

    válasz Brandys #29892 üzenetére

    Az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy mindezt honnan nézzük. Azért egy ilyen szett már nagyon messze van bármely bögreszettől, meg a consumer kategóriától. Ráadásul annak, aki kb. az első komolyabb HM szettjét telepíti otthonra, majdnem biztos, hogy ki*****ul tetszeni és élvezni fogja. Aztán idővel, ahogy sokat hallgatja (meg esetleg más rendszereket is), úgy kezd alakulni, hogy mi tetszik benne, és mi az ami kevésbé. Én is kb. így bagyok a sajátommal.
    A másik fele a meghallgatásos sztorinak, hogy ugyan én is mindig ajánlom, de az otthoni akusztikai környezetben nem pont ugyanúgy fog szólni. Tehát kis lutri mindig marad.

    Hozzá való erősítő: mivel azért az érzékenysége nem a legjobb, bár nem rossz, ezért valami viszonylag erősebb cuccot ajánlanék mellé. Persze hangminőség miatt is. Mondjuk 2xxx-es Denon, 3xxx-es H/K, stb., ami egyébként az új árát tekinte kb. stimmel is a 2:1-es ökölszabállyal (nem innen indulva néztem). Viszont, hogy melyik lesz igazán hozzávaló, azt tényleg teszteléssel lehetne kideríteni.

    CoVboy Forever!

Aktív témák