Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

Aktív témák

  • ricsik

    őstag

    válasz Mr Paris #28951 üzenetére

    Én meg abból indultam ki, hogy egy dvd mérete az egyszerűség kedvéért 4500 MB / 90 perc = 0,8 MB / sec, ami max 10 Mb/s, szal egy fostaliga pendrivenak tudnia kell, vagyis egy 18 gigás mkv is kb 4MB/s olvasási sebesség a pendrájvról nagyon durván számolva. Vagyis elviekben bőven megfelel egy átlagos mai pendrájv erre a feladatra. Abban egyetértünk, hogy nem ez a legmegfelelőbb lejátszási média az már biztos, de mennie kéne röccenéstelenül, még egy nagyobb fullhd-s mkv-nak is. Ha még sem megy, akkor szvsz máshol van a baki, nem a pendrájvban. Főleg amit írtál, hogy a lejátszó lehet a gyenge keresztmetszet.

    Azt hittem a mértékegységeket kevered, de látom csak a dvd átvitelhez sikerült egy 0-át hozzáadnod :)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák