Hirdetés

Aktív témák

  • cekkk

    veterán

    Én nem értem ez a nagy 3D őrületet :DDD
    Ha legalább, lenne minden nap 1-2 olyan műsor itthon ami kihasználná, sport közvetítések, nem ilyen stúdióban ülünk és beszélgetünk re gondolok, vagy legalább heti 1-2 film megjelenne ami 3D lenne, akkor azt mondom, hogy persze tök jó. De addig mi értelme van, ebbe fektetni? :F
    Jó azt mondják sokan majd nem lehet eladni a TV-t vagy erősítőt ami nem 3D képes. De azon is ugyan akkorát fog bukni anyagilag az ember ha vesz egyet újonnan, mint ha most venne egy jobbat használtban. ;]
    Itthon pedig én esélyt nem látok arra, hogy idén folyamatos 3D közvetítések legyenek, amikor még HD adás sem nagyon van. Ok most a sport tv a upc-n teszteli a 3D-t, de ez édes kevés, és kevés emberhez is jut el.
    Szerintem itthon kell még vagy 3-4 év mire eljut itthon a jel legalább minden háztartásba, de lehet még keveset is mondtam. Nézzük meg mennyire le vagyunk maradva a Földfelszíni digitális sugárzással a nyugati országokhoz képest. A szatelit magazinban olvastam, hogy melyik országokba mikor vezetékbe és van ahol már 10 éve működik, de majd hétvégén otthon előkeres az újságot. Ehhez képest mi sehol nem tartunk. Majd ha a Anyátok közt is 3D-ben lesz akkor azt mondom megéri belefektetni, mert lesz forrás.
    Vagy a kereskedelmi tévék még HD ban sem hajlandóak sugározni, akkor majd persze 3D-ben fognak a közeljövőben :Y :Y
    Addig azt a 2-3 havonta megjelenő 1-2 filmet nézzem újra, és azért fizessek többet a tvért a lejátszóért és az erősítőért?
    Ezért is vagyok kétkedő, mert iszonyat marketing áll mögötte és minden hol ezt lehet olvasni, interneten és szakújságokban is. Jó sok pénzt feccőlhetnek a gyártók a fizetett cikkekbe...
    De könyörgöm hol van a műsor hozzá, azért cseréljek tévét, mert két év múlva majd lesz hozzá?
    Biztos, hogy ez lesz a jövő majd, de nem biztos, hogy abban a formájában, ahogy még most látjuk.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák