Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Klemens

    őstag

    válasz Dani_kp #1872 üzenetére

    Jó, persze, gondoltam, hogy nem ingyen szerezted.
    Én pár hónapja, egy baromi jó bizniszt csináltam. Vettem egy rendes ATX házat, valami Xaser utánzatú "hulladék" volt, 1000Ft-ért vettem, ahhoz képest viszont nem volt rossz.
    Nekem csak az oldallapja kellett, azt levettem. Feltettem hirdetésbe, hogy ház eladó, de oldallap nélkül. Pár napra rá, jelentkeztek érte és 1500Ft-ért el is vitték. :D Nyertem is rajta meg maradt az oldallap is. :) Így kell bizniszelni.
    Á...van egy másik is, nemrég tápvételproglémában szenvedtem. Megvettem egy FSP 350PNF tápot, pont akkor amikor a CRG-s kavarodás volt. Volt rajta kemény 4 molex csati meg 1db SATA. Mivel nekem kell a 6pines csati, így átalakítóval maradt volna 2db molex mindenre. Megvettem 599x Ft-ért 2 év garival, még azon a héten eladtam 6000Ft-ért. :D

    KillHates: Ne reménykedj, úgyis enyém a 2000. hsz. ;]
    A másik topikban 2 hsz-el előztek meg, ott a 7000. volt a tét, de nem volt semmi. :D

    Így utoljára jöjjön az igazi hóm méd. :DD :DD Nem tudom ki volt ez az igazi elvetemült. :W

    mod: Nem tudjátok, hogy hol lehet venni Bpesten molex csatit és bele való érintkezőt?

    [ Szerkesztve ]

    "A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

Új hozzászólás Aktív témák