Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • panczel1

    csendes tag

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni tőletek, több dologban is.

    A régi gépemben (2005-ös darab, 350W-os táppal) lecseréltem a videókártyát, mert kriksz-kraksz-os volt a kép, néha teljesen jó, máskor viszont olvashatatlan az egész. A választásom az eBay-en egy GForce 9600 GT 512 MB-os kártyára esett. Meg is jött, viszont a következő problémám van: a kártyán van egy 6 tűs PCIe tápcsatlakozó, amihez kaptam is szerencsére egy átalakítót 2 db molex-ra. Nos, ha rádugom a tápkábeleket, akkor sajnos egyáltalán nem kapcsol be a gép, ha viszont nem kötöm rá, akkor bekapcsol ugyan a gép (világít a videókártya zöld ledje is), viszont kép nincs... Az új gépemben (600W-os táppal) is teszteltem és sajnos teljesen ugyanez a szitu . Lehet, hogy rossz a kártya? Az eladó állítja, hogy nála még működött. Mi lehet még a bibi? A kártya végében látok 2 db kis kapcsolót is LOW és HIGH állásokkal, de gőzöm sincs, azok pl. mik lehetnek.

    Ahogy a neten nézegettem, ilyen GF9600GT-ből számtalan termék került forgalomba, különböző nevek alatt. Tudnátok nekem abban segíteni, hogy beazonosíthassam, az enyém melyik is a sok közül (dupla foglalatos, 2 db DVI és 1 db HDMI port van rajta), mert nagyon jó lenne hozzá egy részletes leírás, illetve valami driver is, mert sem dobozt sem CD-t nem kaptam hozzá.

    Előre is nagyon szépen köszönöm!

    István

Új hozzászólás Aktív témák