Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bager13

    aktív tag

    válasz SipiBcs #29290 üzenetére

    Ha ennyire ragaszkodsz a tört szerverhez ,akkor ne lepődj meg, ha majdnem csak csaló jár fel rá.
    Ez az értelmetlen szélmalomharc csak az energiádat és az idődet veszi el. Az idegeidről nem is beszélve :)
    Pár hónap és úgy is megunod ,hogy nem tudod kitiltani a csalókat, mert ugye tört szerverről banolni lehetetlen.

    Ha meg vagytok egy páran ,akik tisztességesek, akkor rakd nyugodtam eredetire a szervert és csapj mellé egy GGC és/vagy PBBans streamet. Hidd el lesz még rajtatok kívül ,olyan aki feltalál oda. Csak kell egy kis idő nekik. Mindenhol azt olvasom (és én is így voltam vele mindig), hogy sok becsületes magyar szeretne egy jó magyar eredeti stream-es szerverre járni. De mivel nincs, ezért mindenki külföldin játszik.

    Ami az etikát illeti: no nehogymár az legyen a hibás aki megpróbálja a csalókat távol tartani vagy büntetni!!

    Ezzel csak az baj ,hogy aki eredeti játékkal rendelkezik és direkt stream-es szervert keresne. Az belefuthat egy olyan, ami bár stream-elt,de nem eredeti és így mit sem ér neki az egész. Ez iszonyat dühítő tud lenni.
    Egyébként ,mint mondtam semmi értelme stream-et vagy pb-t futtatani egy tört szerveren.
    (azt csak halkan jegyzem meg ,hogy tört szerver futtatásának sincs semmi értelme :DD )

    Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

Új hozzászólás Aktív témák