Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .-Blade-.

    csendes tag

    Nahát... ez a GF szerver ma már 2x lejáratta magát... nem is tudom mit eszik rajta ismerősöm (murphy). Délután, volt fent egy gyerek Wo'lhekk néven. Azt mondták rá, hogy tényleg hacker. Erre a kis taknyos (vurguc és barátja) is bekapcsolta a maga kis csalását. És ez ment egész végig. Persze amikor azt mondtam neki, hogy "Fejezzétek már be, vagy ha nem megy akkor takarodjatok" akkor ugye egyből én lettem a k*csög, láma, "low". Nevetséges a magyar 18 éven aluli játékosok közössége... Agyilag nem fogják fel, hogy mi a játék lényege. Külföldi szervereken ugyan úgy vannak csalók, csak azok még arra is lusták, hogy játék közben, röhögve oltogassanak mindenkit és reklámozzák magukat, hogy ők milyen jók. Össze kellene fognia ennek az egész társaságnak és aki ilyen fogyatékos, gyökér módon játszik, azt kirakni az összes szerverről.

    És akkor mindenki csodálkozik azon, hogy miért nem játszanak manapság az emberek? Egyértelmű. A magyar pc userek 30%-a nem vesz új gépet csak 1 újabb verzió miatt...20% "wow" függő lesz és pc előtt éli az életét... 50% pedig ráun arra, hogy mindenhol 10 éves kis pötsök játszanak, csalnak és beszólogatnak.

Új hozzászólás Aktív témák