Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • canniball

    nagyúr

    Az alábbi készüléket keresném:
    - normális, minél nagyobb ppi értékkel bíró kijelző; referencia a telefonom 263ppi-je, ilyen úgysem lesz, de legyen minél közelebb hozzá; ahogy néztem ebben a 7" vezet a 8" előtt, úgyhogy 7"-os méret.
    - minél hosszabb akkuidő
    - normális összeszerelés; nem kell fém készülékház de a némely készüléknél olvasható kicsit erősebben megfogom hátul és a kijelző elszíneződik megoldásra nem igazán vágyok
    - stabil rendszer, minél kevesebb hibával
    - felhasználási terület: böngészés, ahol esetleg be-be esik egy-két flash/YT-video, játék maximum kb. Angry Birds szinten; szóval semmi olyan amit a 3 éves Moto Defym ne tudna...tulajdonképpen a telefonomat keresem nagyobb kijelzővel. Na jó, esetleg cseppet erősebb hw-rel, de igazából nekem ez is megfelel.
    - előny: a hosszabb gar. és a root jogosultság (mármint a gyárilag rootolt OS vagy ha a gyártó nem vonja meg emiatt a garanciát), de enélkül is van élet
    - hazai kiskerből 30-40k magasságában
    - ha esetleg akad benne GPS és BT (netán még 3G modem is) akkor 50k magasságáig kitolnám a keretet

    Ugyan nem ismerek minden készüléket de úgy látom ilyen nem létezik.
    Az Asus MemoPad HD7-t találtam ami talán a legkevesebb kompromisszummal jár...bár az OTG hiánya az én szememben egy ilyen készülék esetén gigaLOL, de tudom nélkülözni.
    A refurbished Nexus7-től fázok.
    Egyéb javaslat/jobb ajánlat akad-e?

    [ Szerkesztve ]

    https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

Új hozzászólás Aktív témák