Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Giot

    addikt

    válasz Dj Dekko! #15939 üzenetére

    Ez van főleg az 58XX szériában az AMD tűzzel vassal próbálja visszaszorítani a tuningot. Kiváló példa erre a PowerPlay-es móka ha csak 1 Mhz-et is emelsz ugrott a jó kis 157/300 és nézegetheted a 400/900-at a Catalystban. És hogy miért szerintem 1értelmű a "kis" 5850 a 70 órajelein csak pár százalékkal hoz kevesebbet, ráadásul a legtöbb esetben a referenciák is hozzák ezeket az órajeleket.
    Másik amikor kijött a Toxic-om olyan bios volt rajta ami csak 775/1100 ig engedte az overdrive-os mókát. Mondom ne röhögtessetek már egy Toxic-nak ennyi potenciált hagyni szoftveresen?? De gondolom ezt a "bakit" Sapphire-ék is észrevették és nem sokal később megjelent hozzá egy hivatalos Bios frissítés ami 1000/1300-ig engedi a tuningot.
    Szóval érdekes ez a gyártók részéről!

    (#15940) Karex: Jaja nagyon úgy tűnik hogy válogatott GPU volt. :DDD Viszont ez alapján tényleg nem értem mi szükség volt a Vapor OC-ra. :F

    (#15941) M. Andris: Nem tudom te hogy vagy vele de ha szó nélkül hoz mondjuk +20%-ot a VGA tuning miért nem használnám ki? Instabilitásról pedig szó sincs, hiszen pont az a lényeg hogy megtaláld a betonstabil beállításokat. Kérdés ez mennyi pluszt jelent mert mondjuk 5%.ért teljesen felesleges a nyakát taposni a VGA-nak. De 20%-ért ha feszt sem kell emelni neki és a hűtés is megbirkózik vele.............

    (#15944) bacsis: :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák