Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CptMisi

    őstag

    válasz Giot #11147 üzenetére

    igazából anno a vistánál volt szerintem a legrosszabb ez a módszer...volt ugye a béta teszt, ami nem a végleges termék, ez egyértelmű, de valakiknek nem tetszett...megírták neten a kis blogjukba, elmondták a barátjaiknak, ismerőseiknek stb., és kezdett elterjedni egy Mekkorasz@rawindózpista történet...igazából nekem nem volt vele gondom, sőt nagyon szerettem, de mindenki csodálkozott rajta, hogy én ezt a sz@rt használtam....és a végén már meguntam, és megkérdeztem tőlük, hogy használtak -e/láttak -e valaha vistát...a válasz nagy hallgatás volt...
    Persze van alapja például az Inno3D-vel szembeni ellenszenvnek, vagy mondhatnám éppen a point of view-t is... :U

    Nekem van egy HIS márkájú 9200 SE-m, egy 2,5*2,5es kis passzív borda van rajta...nagyon király cucc :DDD ha már leírtam, akkor azt még megkérdezném, hogy hogy lehet az, hogy anno én ezen még CoD2-ztem, múltkor meg a PetSoccert próbáltam poénból és nem ment rajta :Y annak, aki nem ismerné
    halál f@sza játék, próbáljátok ki :K :C mekkora gólt lő a medve 1:03-nál :DDD :C

    [ Szerkesztve ]

    You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

Új hozzászólás Aktív témák