Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz kajozs #877 üzenetére

    Ez is viszonyítás kérdése...Játék közben minden notebook érezhetően jobban melegszik mint alapjáraton. Nekem nem tűnik nagyon melegnek, kb olyan 35-50 fokos levegőt fújhat ki de ez csak úgy érzésre mondom.Mindenesetre engem még egyszer sem zavart.
    Van az ON/OFF gomb mellett egy kis Power Saving gomb és azt benyomva visszaveszi a vidkártyát és a procit is, meg a kijelző fényerejét is miniumumra. Na ez a gomb, csak akkus használat esetén működik. Így a visszavételekkel 2,5-3 óra körüli az üzemidő. Éppen most kisérletezek azon, hogy ezt kicsit kibővítsem de jelenleg még próbálgatás alatt van a dolog...
    Én pl a Bp-Pécs utat 3 óra alatt teszem meg vonattal és azt eddig mindig bírta takarékon, és olvasgattam, meg még zenét is hallgattam fülessel.
    Ez a doboz dolog meg megint érdekes dolog. Ha erősebben nyomom akkor hajlékony a burkolata, de nekem elég masszívnak tűnik. Nem tudom ki hogy van vele, de én azért óvatosan bánok vele és nem tankot vettem ami mindent bír.
    Különben meg alapból 2 éves garanciát kapsz hozzá, szóval már emiatt előnyökkel indul más gyártókhoz képest nálam.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák