Hirdetés

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

Új hozzászólás Aktív témák

  • DreaD88

    tag

    válasz soulreaper #4822 üzenetére

    Igen az SW-ről van szó, nyár elején vettem, csak egyetlen egy boltban láttam, volt nekik 5 db mire nekem feladták addigra el is fogyott, sehol máshol nincs és szentem jó ideig nem is lesz.
    Postával vámmal áfával tokkal vonóval benzinnel :D együtt nekem 80e-ben van a fegyó, de szentem megérted az árát tekintve, hogy nem lehet kapni és ha összeveted a többi behozott cucc külföldi és az itthon feltüntetett árával :K
    100e-ért már odaadnám. Ha valaki úgy gondolja, hogy drága akkor próbálhat szerezni máshonnan, akinek kell az nem fog hónapokat várni arra, hogy újra gyártsanak belőle pár tucatot, de most egyelőre külföldön 1 vacak rugós pisztolyt se kapni, nemhogy AEG-et, pláne nem ritka fegyót...

    Airsoftra meg tökéletes a tasco távcső.

    Én is ismerem a Pendra féle barretteket, elektromosat készít és az azért mégse olyan mint egy rugós (nem fogom kifejteni miért, aki már tuningolt és tudja mik a különbségek az tudja), de azért más egy gyárban futószalagon készült és egy otthon garázsban összeszerelt fegyó...

    "INGYEN ÉLŐ PIÓCÁK" by Mr. Burns (Simpson család)

Új hozzászólás Aktív témák