Hirdetés

Aktív témák

  • Keeperv85

    nagyúr

    válasz ichi22 #13035 üzenetére

    "Eddig én még csak gyárinak mondott recovery-ket, dump-okat rakosgattam vissza. Most már két különböző clockworkmod-dal"

    Ezzel az a gond, hogy nem lehet ilyet csinálni. Ugyanis a clockworkmod maga a recovery.img. Amit te visszaraktál az restore vagy backup, a recovery meg maradt nálad a clockwork. Mint írtam is, ha nem jól van betöltve egy, tehetsz rá másikat, de nem saját magával lehetőleg.

    "A 2.5.0.9-es clockworkmod valóban jobbank tűnik, azzal simán felmentek recovery-k, melyek a 2.5.1.3-al nem."

    ..és még egyszer. Recovery-t NEM rakhatsz fel a clockworkel. Szerinted hogy írja felül saját magát? :Y

    Helyes sorrend az EREDETI rendszer felélesztésére:

    1, Clowokrben belépsz: wipe/factory reset
    2, Itt vagy restore,ha volt backup, vagy install zip, ha új rendszer kell(lene). Ez utóbbi most inkább kerülendő, majd később.
    3, Ha backup volt a MŰKÖDŐ rendszerről, akkor NEM kell wipe és innen ne menj tovább, egyébként muszáj!!

    @72mViktor: Nincs olyan program. Nincs magyar nyelv a FryYo-ban és még valaki meg nem csinálja nem is lesz. Én próbálkozom egyet összerakni, de nálam valami gebasz van, mert az apktool után kifekszik a az arsc állományomtól az eredeti app is, hiába a signozott fájl, meg a root... :((
    4, NINCS reboot!!!! Akku ki, vissza!
    5, Fastboot -->
    fastboot flash boot boot.img
    fastboot flash splash splash.img
    fastboot flash recovery recovery.img

    A fastboot-al első és az utolsó nagyon fontos, mivel ez a művelet veszi ki a legtöbb módosítást, amit egy nem gyári rom csinálhatott, a második csupán célszerű, hátha pont ott hasal el a rendszer.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák