Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kabar

    senior tag

    válasz Egon #20631 üzenetére

    Ebben természetesen igazad van. (Bár szerintem ha elolvassa az ember figyelmesen, és nem fut bele semmi extrába, akkor azért nem olyan borzasztó). Az viszont a személyes tapasztalatom, hogy a működő operációs rendszerek frissítéseiből csak annyit érzékelek, hogy rengeteg időt vesznek el tőlem, semmi új értelmesnek mondható képességgel nem bővülnek, több adatot lopnak egyre feltűnőbben, jobban lefoglalják a rendszerelemeimet, kényszerítve, hogy újabbat vegyek. Lett légyen az Android, Apple, MSWin, vagy akár TV operációs rendszere. Jelenleg egyetlen XPEno mellettem (6.1.7) vígan elfut az előbb emlegetett D510MO vagy akár D330 alaplapon is. És a legtöbb dologra, amire egy átlag felhasználónak kell az esetek 90%-ban elegendő. De van olyan haverom, akinek még az 5.2-es van, és nem nagyon ugrál a frissítésért. De persze kinek a pap, kinek a paplan.... De nem akarok ezzel nagy vitákat generálni, és nem is erre értettem azt, hogy nem érzékelem a hátrányát a gyári szoftverhez képest, hanem működésben. A synoDNS-t is említhetnénk pl bonyodalomként stb

    [ Szerkesztve ]

    "Der erste Trunk aus dem Becher der Naturwissenschaft macht atheistisch; aber auf dem Grund des Bechers wartet Gott.“

Új hozzászólás Aktív témák