Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz r6s #794 üzenetére

    Most akkor ez csalás ami annyira felbőszít téged h itt koptasd a billt, vagy lényegtelen, mert aki noob az noob marad, s akkor végképp minek koptatod itt a billt? Bár remélem kontrollerrel kommentelsz ide a ps4 böngészőjén keresztül, úgy lenne autentikus! :D

    Pont azt mondom, hogy főleg r6 esetében, nem a legmagasabb szintig nem számít hogy egér vagy kontrollerr, mert sokkal több jön abból, hogy mennyire ismered a mapot, mennyi callout történik, hol tartod a célkeresztet, honnan mész, mivel, milyen csapatban stb.

    Ettől függetlenül a maga béna szintjén igenis sokat számít, hogy kontrollerrel kell játszani amit nem tud rendesen kezelni mert nem ölt bele xezer órát, vagy egérrel, amit normálisan tud kezelni az ember. engedtessék már meg nekem pl, hogy a félkocka haverommal, aki 1 hét alatt többet tol bele a játékba mint én megjelenése óta összesen, ha játszani akarok, akkor legalább valami kis közöm legyen az ő szintjéhez... Kontrollerrel egy céltábla vagyok, egérrel legalább normális a kdm.

    Nem fogok ezerórákat beletolni egy játékba azért, hogy kontrollerrel is élvezhessem, nekem elég az a havi pár óra kikapcs.

    De szerinted akkor nyilván csalás egy force feedbackes kormánnyal gt-zni is, ugye? ahogy joystickkal repőlű szimulátorozni is? vagy pl egy orbweaverrel mobázni? Ahogy pl teljesen felháborító, ha valaki nem 60hzen játszik, hanem 120 ne adj isten 144hzen!!! pláne ha gsync freesynces monitoron! undorító!!! ráadásul miaz eleve h nem 30 vagy 60fpsen fut a gépén hanem 144+-al??? fúúj

    tudod ezek olyan dolgok, amik ha nem napi 10+ órákat tolsz bele éveken át, akkor nem nyomnak sokat a latba. Azon a szinten már valóban lényegi különbség pár miliszek is. De ott ár jobb esetben ezért pénzt kapsz, rosszabb esetben meg csak nincs életed :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák