Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alex91

    félisten

    válasz HKorn #113 üzenetére

    Bluetoothos, tehat app-ban leolvashato az erteke, de igy magaban masra nem jo, ezert kerdem, hogy valaki hasznalja-e bt gateway-jel...

    Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

  • G_N

    csendes tag

    válasz HKorn #113 üzenetére

    Az eszköz ugyanúgy megjelenik az applikáción belül, mint bármilyen más eszköz.
    Annyi a különbség, hogy más protokollt használ a csatlakozáshoz. A kamera, ami része a rendszernek, rendelkezik bluetooth csatlakozóval, így ahhoz tud csatlakozni, és azon keresztül része a teljes rendszernek, mint akár egy sima hőmérő, vagy mozgásérzékelő, vagy egy nyomógomb.

    Ugyanúgy tudsz hozzá rendelni a rendszer szerint különböző automatizálást elméletileg, mint bármilyen más eszközhöz. Én csak annyit írtam, hogy nem próbáltam, de elméletileg lehet, viszont ez annyiban más, mint a kis kör alakú, vagy szögletes hőmérők, hogy ezen van egy kis kijelző is, hogy önálló eszközként is használhasd, ha akarod. Csak az app jelti nálam állandóan not connected eszközként, de ha belemegyek, azonnal azt az értéket mutatja, amit a kijelzőjén is jelez, tehát lekéri tőle, csak valami miatt azt mondja, hogy not connected. Ezt inkább valami bugnak tartom csak...

    "Valószínűleg mindenki életében az a legnehezebb pillanat, amikor meg kell ölniük az egyik szerettüket, mert azt megszállta a sátán..."

Új hozzászólás Aktív témák