Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Üdv,

    Sosem volt még ilyen színes led égőm, és ajándékba szeretnék venni egyet hangulatvilágításnak. A smart LED Xiaomi Yeelight találtam, habár igen drágának találom. Érdekelne hogy ez valóban ki fog bírni 20.000 órát?

    Pl tetszik hogy zenére is lehet szinkronizálni, ezzel nincs olyan gond, hogy a sok le fel kapcsolás rövidíti az élettartamát. Vagy ha sokat hagyom pulzálni pl.

    És legvégül az érdekelne, hogy mi a különbség a hasonló színes ledes égők között, pl a Phillips brutál áron árulja a Philips Hue LED szettet, (tudom abban 3 van, meg kapsz hozzá valami irányító rendszert is) ami engem nem érdekel, de ahhoz viszonyítva még a 10.000 ftos xiaomi is olcsó vacaknak tűnhet.

    De itt van kb a legolcsóbb verzió, ami lehet nem wifis, de attól még jónak számít?
    Magic Blue UU Bluetooth Bulb

    nagyon hálás lennék ha valaki segítene eligazodni hogy itt mi számít jónak és mi a fontos. Illetve hogy ennek van külön topikja v elfér itt is?

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák