Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rickeffe

    aktív tag

    válasz plus44 #14290 üzenetére

    Teljesen egyetértek. Nekem konkrétan "témába vágó" végzettségem van, szerettem is anno sokat foglalkozni ilyesmikkel, jelenleg is írok programokat Androidra, de egy idő múlva az ember t**e kezd telelenni, hogy mindent "után kell hangolni" és nem, nem mentség az árkategória.
    Ha valamire rá van írva hogy tudja, akkor tudja már. (pl. 2017-ben ne legyen már ilyen blama, hogy fordítva vannak lekérve a mikrofon csatornák. Igazából tudja amit ígért, hiszen felvette a hangot, node na).
    Volt Bladem, az sem volt csúcskategória, annak is volt baja nyilván, de ekkora marhaságot azért még abban sem tapasztaltam. Volt Z1C-m ami magasabb kategória. Annak meg a kamera melletti fémgyűrű villant bele vakuval a készített képbe. (A z1c-t konkrétan a kamerájával hirdették egyebek közt)
    Nem feltétlenül erre a készülékre célzok, de tényleg gáz, hogy vesz az ember egy random műszaki dolgot és a haját tépi. De mondom, ez előfordul sokkal drágább holmik esetén is.
    Ez most csak úgy kibukott.
    Más: a firmware - rom témában valaki?

    Rickeffe

  • Simba86

    senior tag

    válasz plus44 #14290 üzenetére

    nem csak neked, hanem csak általánosságban:

    lövésem sincs, mit csináltok a telefonnal... olyan "hibákat" soroltok fel, amelyekkel én SOHA nem találkoztam, pedig májusban vettem...
    GPS probléma? Waze-val hazajöttem Horvátországból. Melyik sim-ről indítson hívást probléma? csont nélkül működik, csak kb 5 percet rászántam, hogy beállítsam, nem többet...
    Komolyan nem akarom elhinni, hogy ezek nem user error hibák...

    szerk: én is az első ZTE Blade-del kezdtem androidos kalandjaim...

    [ Szerkesztve ]

    Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

Új hozzászólás Aktív témák