Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz T. I. #1165 üzenetére

    korábbi XIAOMI telóim nagyrészét én is ilyen szürke boltokból vásároltam, de ugye pár éve 150-200.ból megvolt egy csúcs XIAOMI, nem ~4-500.mint most a 13.as széria!

    Sajnos jártam már úgy(nem is 1alkalommal) hogy mire garira került volna a sor, a bolt/webáruháznak bottal üthettem a nyomát mert rég megszűnt!(ugye ha gyári hivatalos garid van akkor ez sem probléma hogy megszűnik a bolt mert saját magad is intézheted a garit a hivatalos szervizzel) És a törött kijelző és aksi csere is megtörtént velem nem kitaláltam!

    Szóval egy közel 4-500.e res telónál ez ELFOGADHATATLAN! inkább adok érte +50.et de be legyek biztosítva ha javítani kell esetleg!

    szóval ilyet ne mondjál hogy bolondság mert MEG TÖRTÉNT ESET!(és nem csak velem, ismerek több embert aki hasonlóan járt)

    Azt meg már most el is felejtheted hogy rendelsz hozzá GYÁRI EREDETI ALAKATRÉSZT, még eredeti aksit sem tudsz szerezni(pár éve az Mi 9T Pro-mba még a hivatalos márkaszervizben sem tudtak gyári aksit adni csak után gyártottat, akkor majd te biztosan tudsz rendelni eredetit) nem hogy kijelzőt!
    Utángyártott szarok meg meg sem közelítik a gyári minőséget!

    Persze ezeket te nem tudod mert eddig szerencséd volt és nem kellett ilyennel foglalkoznod, mint mondtam egy 100-150.e res telónál még belefér hogy lenyeled, de 4-500.asnál már nem!

    Aztán majd mindenki eldönti saját maga hogy honnan és mennyiért veszi meg, én csak leírtam hogy nehogy így járjon más is hogy örül hogy olcsón megveszi aztán valami oknál fogva javítani kellene és majd csak pislog hogy nem fog összejönni! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák