Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alexios

    veterán

    válasz Wesder #4638 üzenetére

    Nem csak a pókemberen van a lényeg, a Microsoftnál jelenleg kb 3 húzócím van, a Halo, Forza és a Gears(és ez szerintem kisebb név mint az előző 2), ennyi, és ezen a One generációja az égvilágon semmit nem változtatott.
    Persze, pókember népszerű, de nem kell annak lennie, hogy sikeres legyen, jó játékokat kell letenni, ott a Last of Us, vagy a Detroit amíg ps ex volt.

    Persze tudom, bekell érnie a ms stúdiófelvásárlásainak, stb, bár talán egy kicsit túl régóta hallgatjuk ezt, de nyilván fognak onnan is játékok megjelenni.

    [ Szerkesztve ]

  • negyven2

    veterán

    válasz Wesder #4638 üzenetére

    Igazából a Sony birtokában az előszereplős Spider-Man jogok vannak csak, a játék és animációs jogok azok továbbra is a Marver Entertainment (Disney) tulajdona. Vagyis elviekben az MS csinálhatna saját Spider-Man/Marvel alapú játékot, csak kiadás, bevétel oldalról nem érné meg nekik. Ezért is nincs konzol exclusive MS cím se, hiszen a nem Forza/Gears/Halo címek kivételével a többi korai MS ex.-böl ilyen max. milliós tételben ment el (pl közös kedvencünkből a Sunset Overdrive-ból a PC-s kiadással együtt olyan egymillió talált máig gazdára).

    Egy DC (Batman) alapú Microsft exkluzivitás pedig nem a pénz miatt nem lehetne ex., hanem mert kb. abban a pillanatban kitörne a népharag, hogy hogy merészelik kihagyni a PS közösséget ebből.

    Alexios: Arra kíváncsi leszek, hogy a TLOU Part 2 esetében, mekkora lesz az a játékosszám aki tényleg végigjátssza, és mennyi az aki csak a hype miatt veszi meg. Persze ez eladás szempontjából lényegtelen, de ahogy néztem Sony ex.-ek esetén pont a Spider-Man volt az aminél a legmagasabb az eladott példányok számához viszonyított tényleges végigjátszás. Ahogy néztem a többi cím esetében (kivéve a nagyon réteg cuccoknál), olyan 30-40% max. ez a szám (legalábbis ennyien szerezték meg az utolsó sztori trófeát), de ugye ez az arány multi és Xbox ex.-ek esetében sem más.

    [ Szerkesztve ]

    "Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

Új hozzászólás Aktív témák