Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blaise

    veterán

    válasz retesz147 #64600 üzenetére

    Egy ismerősöm szívta be ugyanezt, vett naivan kéz alatt egy újnak hirdetett konzolt, kiderül, hogy az eladók azzal foglalkoznak, hogy megveszik a gépet, gyorsan beregisztrálják rajta ezt a FUT cuccot, majd érintetlenül visszacsomagolják. Nem tudom, hogy ez miért jó. jár valami plusz pénzzel, vagy csak digitális kártyákból lesz több?

  • axlfsi

    veterán

    válasz retesz147 #64600 üzenetére

    Ez a FUT rovidites engem is erdekelne, hogy mit jelent... En is talaltam (itt, az apron) olyan hirdetest, ahol par napos/hetesek a konzolok es elvileg csak annyi tortent, hogy ki lett csomagolva a gep, mert "a haver szeret fifazni"; megveszik, aztan par napon belul eladjak (mondjuk ez a "FUT" dolog emlitve sem volt...) es mindez ugy nezett ki, hogy kb. az 500GB-os aran lehet(ett) megkapni az 1TB-osat.
    Amikor konrketan rakerdeztem, hogy mi ebben nekik a biznisz, csak annyit kaptam valaszul, hogy van nekik ebbol egy kulon uzlet (de nem ertettem meg, hogy mi az...). El is mentem egy boltba es megvettem ott a konzolt :K

    Nem tul szakmai talan, de lehet sokakat erdekelne es talan erdemes figyelni az ilyen gepek vasarlasakkor valamire(?). Speciel nem fifazok (lehet engem nem is erintett volna a dolog?).

    (#64648) HGabor89 ... most olvaslak... de en meg mindig nem ertem mi ez a "regisztracio" es hol van ebbol penzt (mellesleg, ha ez igy megy es errol a hirdetesben nem tajekoztat a hirdeto, akkor azt illik jelenteni, eltavolittatni, mert a vasarlo megtevesztese - csalas - esete all fenn, nemdebar?)

    [ Szerkesztve ]

    ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

Új hozzászólás Aktív témák