Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NB2

    aktív tag

    válasz icemad #169791 üzenetére

    Az biztos, hogy van egy-két hely amit kb 10-15 halál után szabadítottam fel:) Pl a repülő erőd is ilyen volt. Igaz segítség, hogy a térképen látod, hogy mi van még vissza és mikor meghalsz akkor megpróbálod magad a közelébe repíteni és felülről megszórni valami gránátvetővel vagy rakétával. Igaz sajna a térkép a magasságot nem jelöli, sajnos előfordult 1-2 nagyobb helyen, hogy 2 emelettel lejjebb volt a dolog amit meg kellett semmisíteni.
    Az itt korábban említett helikopterek nagyon jók a kisebb bázisok ellen, de ahol van légvédelem ott rögtön lekapnak. Ahhoz előbb meg kell hackelni a rendszert és akkor a mi oldalunkra áll, csak mire végzek ezekkel el is foglaltam mindig a bázist :) A tengeren lévő báziskora ha messziről lövöd őket, akkor szinte az egészet meg lehet úgy semmisíteni.
    Az biztos, hogy volt 4-5 bázis (köztük a 2 bavariai bányák) amivel elvacakoltam. Igaz utóbbinál én voltam a hülye, mert a végén találtam egy járgányt, azzal pikk-pakk szétszedtem mindent!
    Jah igen, talán a fővárosban volt amikor 6 adóvevőt kellett kikapcsolni, hát azzal is szívtam eleget. Eleve nagyon fontos a sorrend, fontos, hogy használd ki a magasságból fakadó sebességnövekedést, de így is volt 2x, hogy az utolsó kapcsoló előtt pár méterrel előtt járt le az idő. GRRRRRR!

    Mondjuk én a fegyveres challengeket nem csináltam meg, konzolon ez nehéz. Az autós küldiket viszont mind!

Új hozzászólás Aktív témák