Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oriic

    HÁZIGAZDA

    válasz gorje #101234 üzenetére

    Ne legyen széttörve. :D Kontroller ne húzzon egyik irányba sem. (réginél sajnos előjön) Maga a gép nem igazán szokott lehalni, nagyon ritkán esetleg az olvasóval szokott gond lenni. Ha legelső szériás fényes gépet látsz, annak többnyire úgyis szét van karcolva a teteje, ez ellen nem lehet szinte semmit csinálni. Ránéztünk anno, més már annyitól karcos lett. :DDD

    Live-Die-Respawn

  • interstate76

    addikt

    válasz gorje #101234 üzenetére

    Pár dolog még nem hangzott el:

    1. Az S-es gépek még garisak. Én is használtat vettem, majd' 2 év garival, nagyon jó áron.
    2. A One S-ek egy kicsit kevesebbet fogyasztanak: azt hiszem, ez játék közben olyan 50-60 wattot jelent óránként, ami - szerintem - elképesztően jó adat a vas teljesítményéhez képest. Tudom, játéknál nem elsőrangú szempont, de azért talán érdemes megemlíteni.
    3. A One S kontrollere bt-s, így használható más eszközökhöz is. Mi pl. TV-re/monitorra kötött androidos mini pécékhez is használjuk.
    4. A One S kontrollere jack dugós, így szinte bármilyen fülest tudsz csatlakoztatni hozzá, átalakító nélkül. Ha jól tudom, akkor a fat One kontrollerén nem volt jack.
    5. A One S-ben ac-s wifi van.
    6. Plusz egy IR vevő is.
    7. A One S-sel szoktam úgy játszani, hogy LAN-on belül streamelem a képét a laptopomra, mindezt úgy, hogy ha vendégünk van, akkor a nappaliban alszik, a géptől kb. 2 méternyire. Jópárszor kipróbáltam már a dolgot, és még senki nem mondta, hogy bármi zavarót hallott volna. Persze lehet, hogy csak nem mertek szólni! :) Azt nem tudom, hogy a régi One is ilyen csendes volt-e, pedig volt olyanom is.

    Más most nem jut eszembe.

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Új hozzászólás Aktív témák