Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MasterMark

    titán

    válasz sugarforce #38293 üzenetére

    Azóta is jó hogy a serverwideoffline active jelenti azt, hogy amúgy online. :D

    Switch Tax

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz sugarforce #38293 üzenetére

    Nagyon basic mód kellett az az exchange nyugi. Be is b*ot volna ha valóban neki kell feküdni.

    De, ilyenkor pont két kis cég rendszergazda csapata az alap mert nagyobbra komolyabbra nem mernek lőni mert ahhoz le is kéne adni az anyagot meg nem lehetne betolni az első konzultáció után, hogy nem nézzük meg a javított dokumentációkat csak majd már osztályzáskor újra. :D

    Érdekes speciel engem idegesítenek a GUI-k amit lehet PowerShell, cmd, terminalban írom meg/le. Anno hálón is nem tudom, hogy a kliensek GUI-ján kívül dolgoztam-e nem parancssorban. Egy idő után 100x gyorsabb és a legtöbbször nagyobb segítség a parancsok kiegészítési listája mint a GUI ténye.

    Dokumentáció alatt egyébként most félreértés ne essen nem folyamat rögzítésre gondolunk. Hanem valami árajánlat ahol megszabod az opciókat mi mennyiért lenne, ügyfél mit választott + elvárások összegzése és nagyon nagyon minimál megvalósítás leírás. Na ettől hány per pill az évfolyam mert senki szerint nem életszagú a dolog... :D

    Egyébként azt hitték csomóan az üzemeltetés/kiépítés milyen marha egyszerű feladat és nagy pofával tolták ááá ők nem mennének rendszergazdának. Haver faterja szerverfenntartónál van, már egy elképzelésünk a várható szívás mértékéről. :DDD :DDD

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák