Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oriic

    HÁZIGAZDA

    válasz l.skywalker #34903 üzenetére

    +1

    Arrol nem is beszelve hogy az iparag szinte osszes szereploje, legyen szo kicsirol vagy nagyrol, hasznalja a Twittert kappcsolattartasra a nagykozonseg fele.

    CliffyB amugy meg nalam reg elvagta magat mert egy nagykepu idiota, aki tobbek kozott nagyjabol elkuldte az anyjaba az osszes embert aki le merte szolni barmilyen projektjet a Gears sorozat utan.

    Lawbreakers is bukta lett sajnos mert bar az alapotlet jo volt, csak rosszkor jelent meg es fizetos volt. Anno arrogansan beszolt az olyan tanacsokra is h legyen F2P a cucc, de o kototte az ebet a karohoz. Most meg mar visszakszik es sajnalja az egeszet...

    Live-Die-Respawn

  • Beniii06

    őstag

    válasz l.skywalker #34903 üzenetére

    "A twitter nem influenszerkedésre van,"

    Twitter fiókom már nekem is van régóta, az már másik dolog, hogy nem használom, de nem is azt írtam, hogy arra való, de pont ezzel a közönség tartással akadnak hátütők is, amit leírtam, hogy mivel mindenki tudja kicsoda, ezért ha lenyilatkozik valamit, akkor annak hatása is lesz, mindegy, hogy légből kapott vagy személyes indittatású vagy pénzért csinálja, a lényeg, hogy hatással lesz az emberek véleményére(befolyásolja azt/hatást gyakorol rá - influence) --> ebből jön az influenszer és az mindegy milyen platformon teszi, ha FB-n/VK-n csinálta volna, akkor ott is ugyanígy hívják, amit csinál és mint kiderült, hogy személyes csalódás érte, van ilyen. Nem a platform a lényeg, hanem ha elkezd ilyesmivel foglalkozni. A közönséggel való kapcsolattartást én nem értem ebbe bele, maximum, hogy tényeket közöl(pl augusztus 15-én új játék jön), de találgatásokkal/pletykákkal nem foglalkozik, illetve hogy megossza az embereket.

    Példának írhatnánk Phil-t is, ahogy beharangozta a Control-t a GP-be, az is fel lett kapva és utána kiderült, hogy mégsem. Lehet csak jót akart az embereknek és azért írta ki, de lehet az is, hogy csak növelni akarta az előfizetők számát, ezt már nem fogjuk megtudni, reklám hatása az volt biztos.

    Darwin Project

    Erről még nem hallottam, bár nem tudom, hogy van-e PC-re, nekem a BR típusú játék, nem adja kontrollerrel úgy az élményt, rá fogok nézni.

    Szerk.: Látom Steamen is van és ingyenes egy próbát fogok vele tenni, amint befejeztem az AC-t boxon.

    [ Szerkesztve ]

    "Got any other secret weapons?"

Új hozzászólás Aktív témák