Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz l.skywalker #28341 üzenetére

    De bizony túl vannak hypolva (szerintem). Persze igazad van abban, h ezeknek a játékoknak egy része a sajátos stílusú játékok halmazába tartozik, de mi a helyzet a tök átlagos, "12 egy tucat" ex címekkel?! HZD, Uncharted, Spider-Man, stb. Mind tisztes iparosmunka, semmi több. Klisés sztori, átlagos megvalósítás, semmi extra. Erre mit olvasok mindenhol: kihagyhatatlan játékok, a Sony ex címekben soha nem csalódunk, stb... Bullshit. Tényleg van pár cím ami kiemelkedő (nekem a Detroit például), de a legtöbb játékuk csak simán átlagos. Még a GoW-t tudnám kiemelni annak ellenére, h azt is befejeztem kb 2 óra után - de ez egyértelműen én hibám.

    #28343: Bringázás.

    [ Szerkesztve ]

  • mike1334

    veterán

    válasz l.skywalker #28341 üzenetére

    ezek inkább mély gondolkodást, odafigyelést igényelnek, nem agyatlan gyilkolászást

    Hát 4 és fél UC játék után kicsit máshogy érzem...Nekem azok eléggé agyatlan lövöldék, semmi sztorival..mikor írták, hogy fordulatos sztori, meg sose láttak még ilyen zseniális történetet..hát nemtom olvastak-e már egy normális könyvet előtte vagy vmi..látványos játékok, de ennyi..én tudom, hogy naughty dog játék az életben többet nem kell..amúgy ami kicsit is kreatív benne, az kb minden részbe bekerült, sok ps ex cím konkrétan jeleneteket másol egymásról, az UC-kkal az élen...

    Egyedül a GoW jött be, az látványos volt, a sztori is jó, és baromi jó a harcrendszere, nagyon faszán összerakták.
    Kb azt fogom csak nézni az E3-kor, hogy ki hoz ki több ilyen címet...a psre lesz még a tsushima, de ott se látok más hasonlót...amennyi időm jut játékra, eggyel elleszek hónapokig...szar dolog, hogy dolgozni kell a pénzért :DDD

    ...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Új hozzászólás Aktív témák