Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • roberto211

    őstag

    válasz kovsol #24333 üzenetére

    Okmányirodába kell igényelni valami papírt amit utána az iskola tölt ki, ezután kaphatok diákot ja..

    De mivel esti így ha jól tudom végezhetek mellette rendes melót is.. Inkább éjszakaira elmegyek 22-06 ig aztán alszok utána olyan 13h ig minthogy diákmelózzak.. Nagyon sz@rul fizetnek diákként.. Nem mintha állandón túl jól pláne ilyen körökben mint éjszakai feltöltő,stb,stb de mégis jobban.. Pár napon belül kiderül,hogy felvesznek e éjszakai árufeltöltőnek, ha igen akkor ez leszek suli mellett.. Átmenetileg iskola mellett jó.. Diákmunkát meg ha jól tudom, akkor csak nappali jogviszonnyal lehet..

    Pizzafutárkodást meguntam.. Pár hétig voltam az.. Világ legunalmasabb, legcsicskább munkájának tartom.. 3 helyen voltam, hátha máshol kicsit jobb... Nem. Ugyanaz.. Monoton, unalmas, és nagyon hosszú.. 10.30-23h ig kellett tolni.. Aztán pár hét után besokaltam, otthagytam..

    Napi 8-10között meglehet keresni átlagban de én azt mondom ,hogy nem mindenáron..

    Itt az Érdi pizza casaba mehettem volna futárnak mert látták,hogy voltam elég neves helyeken futár és felhívtak.. Napi 12+ meglett volna de nem vállaltam be.. Inkább leszek árufeltöltő kevesebbért, de nem egésznapi stresszben legalább...

    [ Szerkesztve ]

    Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Új hozzászólás Aktív témák