Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beniii06

    őstag

    válasz l.skywalker #34118 üzenetére

    Ja így már minden világos, elfelejtettem, hogy lebuktam: a konkurens fórumok küldtek, hogy belülről megfúrjam "az oldalt" és hogy csak téged idézzelek:

    "Bakker hagyd már abba, teljesen dezinformálod az egész oldalt."

    ;]

    Ezt most TG-ként írtad egyébként, mert akkor szót fogadok(fórum szabályzat szerint) vagy csak poénból? Ha nem poén, akkor törölhető(off topikból :U) a hsz.-eim. :R

    A másik topikban(pc free games) is már írtam hogy befejeztem az offolást, csak ha már ketten is írtak, gondoltam egyet még válaszolok, de mivel megkérted, hogy több off ne legyen már nem tettem meg. Érdekes egyébként(ne vedd magadra és itt senki sem), hogy álralában mindig azoknak nagy a szája, akik semmit nem tettek le az asztalra még, kíváncsiságból megnéztem black... hszeit és még egy akciót sem tett közzé sosem(csak az a két hsz-e volt a topikban amit nekem írt), de ugyanez igaz energy...-ra is, na jó, ő repostolt egyetlen egy free game-t + 4-5 off hsz.-t gyárott és ezután már felhatalmazva érezte magát, hogy moderátornak képzelje magát, kitiltson embereket stb. :DDD

    Jót is nevettem azon a 3 hsz.-en :C és amíg "írogattak" közben találtam két "akciót" is, de már úgy vagyok vele, hogy ha nem tartanak igényt rá(az eddigiek összegyűjtésén túl), akkor oda nem postolok és kész, marad a ninja és BB játék topik, ott off hsz.-ben természetesen.

    Válaszoltam volna nekik is egyébként, csak hogy meghagytad ne legyen több off, úgy voltam vele nem is ér annyit.

    "Got any other secret weapons?"

Új hozzászólás Aktív témák