Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WhiteWalker

    nagyúr

    válasz dilipok #18258 üzenetére

    Mond már meg a jövőheti lottó számokat is :C

    Amúgy én is falra mászok ezektől a tök alap dolgoktól , hogy egyből kérdeznek, ahelyett hogy ott az user manual és elolvasnák :W ...kb annyit ér , hogy betűzik a dobozba , mint itt az első komment :U

    Vissza térve az appokra, még ha nem is tudom , hogy kell majd használni , akkor is ott villog az user előtt pl az IE , ha rá klikkelsz kiadja , hogy download , vagy ha nincs gold akkor bedobja az ember arcába , hogy gold tagság szükséges a használatához...nem bonyolult elsőre sem... ;)

    Ma is megvolt a tipikus példa az androidos fifa 14-gyel , az egyik komment:

    "Kapja be Elvitte az összes memóriámat és játékokat és töröltem ezért. MÉG AMIT SZERETTEM, AZT IS! A RETKES POFÁDAT EA! SZÉGYELD MAGAD! HOGY LEHET KÜTYÜRE ILYEN SZAR FAJTA EGY CÉG?! NEM TUDOM HOGY VAN EZ. CSAK ELLOP ÚGY SZÉPEN 1,25 GB-OT ÉS MÉG A JÁTÉKOT SE KAPOM MEG! HÁT KAPD BE! TE FŐZTED EA, HÁT EDD IS MEG! KAPD BE EA! SZÉGYELD MAGAD. A THE BEST-NEK GONDOLTALAK TITEK ÉS KIDERÜL HOGY MEMÓRIA TOLVAJOK VAGYTOK? ÉS EMIATT SEMMI SE FRISSÜLHET! ADD VISSZA A MEMÓRIÁMAT TE HÜLYE CÉG! CSAK ÚGY ELDOBSZ MINT EGY SZART? AKKOR MAJD LESZ ERRŐL VIDEÓ AZT AKKOR JÖHET A FELJELENTÉS!"

    Az ilyen minek vesz droidos telót??? :W Eltitlanám tőle, oszt játszon kvarc játékkal...

    [ Szerkesztve ]

  • Romeo619

    senior tag

    válasz dilipok #18258 üzenetére

    Jaj te okos xD azt ironikusan mondtam azért légy szíves ennyire hülyének ne nézzél :)

    UPNP-t kellet engedélyezni megy is :D Neked meg köszi a semmit :D

    Jól van hamar elszóltam magam még sem megy, de inkább megkérdezem máshol hátha ott nem osztanak le :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák