Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz Trak #49921 üzenetére

    Nem az új acchoz jár, hanem az új xboxhoz adnak elvileg egy hónapot. Ezért nem értem, hogy miért nem lehet meglévő accra aktiválni, de kipróbálni még nem tudtam.

    meroly: De, meg fogja unni a számítógépet, xboxot, és le fog ülni kockákból építeni, társasjátékozni, UNO-zni, legozni, playmobilozni, kisautózni, és Barbiezni is, csak hogy a legalább hetente több alkalommal használt játékokat említsem. Különböző nemű gyerekeknél persze ez változik. És emellett mindig készen van a házijuk, alapvető házimunkákat elvárunk tőlük, saját szobájukat ők tartják rendben, és még a barátokra, és a játszótérre is van idejük. Hétvégén, szünetekben pedig kirándulás, biciklizés, és naponta természetesen többször is kutyasétáltatás (sajnos most társasházban lakunk). Mondjuk a tévénézés az szinte nulla volt, most is inkább mi erőltetjük, hogy halljanak egy kis németet, rájuk fér a gyakorlás, bár a nagyobbik már egészen jól beszél 4 hónap után (igaz, otthon már két évet "tanulta").

    Szóval ez nemhogy kifogásnak rossz, igazából azt kell elérni, hogy a gyerek megtalálja a helyes egyensúlyt, és maga ossza be az idejét. Ezzel többet érsz el hosszú távon, mint tiltással, sőt.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

  • Trak

    addikt

    válasz Trak #49921 üzenetére

    A kérdésem továbbra is él:

    Végigolvastam az utolsó 50 hsz.-t, mi ez az ingyen gold új acc-hoz és géphez??
    Kb. november végén csináltam új acc-ot Xbox-on keresztül egy új géppel, de nem ajánlott fel ingyen goldot... hol tudom ezt, hogyan?? Nem láttam sehol ilyen lehetőséget.
    Vagy akkor kellett volna, már lekéstem?
    Plusz kérdés: a decemberi akciós Live játékokat csak GOLD-al tudom letölteni akciósan, vagy simával is?

    ''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

  • oriic

    HÁZIGAZDA

    válasz Trak #49947 üzenetére

    Egy gépen max 3 accounthoz jár az ingyen gold.

    Live-Die-Respawn

Aktív témák