Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Healbacsi #35395 üzenetére

    A mondat első része annyiban erős, hogy kezdő játékos kellő információ híján, és mivel fogalma sincs, hogy a pvp hogyan is fog kinézni, gyakran indul pvp szerveren, aztán mire rájön, hogy a pvp aztán abszolut nem neki való, addigra márkvázi késő. Én speciel, ha hentelhetnékem van, inkább csézek, szerepjátékban nekem ez a pvp nagyon nem jön be.

    Pvp geart csak azért, hogy abban farmoljak, napi questezzek, azért nemfogok kiszedni, mert ahhoz is pvp-zni kéne, az meg nekem nemhogy nem szórakozás, de kimondottan idegesítő, kínozni meg minek kínozzam magam egy olyan játékban, amivel alapvetően szórakozni szeretnék.

    Itt jön be az, hogy mi a véleményem az utolsó gondolatodról: "A folyamatos valtozasokhoz alkalmazkodni kell. Uj es ujabb helyzetekkel kerul szembe az ember. Ekkor donthetunk, hogy elszaladunk, vagy eppen szembenezunk vele, es lehet idovel felul is kerekedunk olyan esemenyeken amik korabban maguk ala temettek minket.". Ez egy gyönyörűen hangzó ideológia, de ha egyszer napi 8-10 óra munka után, és hétvégéken, néha szabadságok alatt leülök, és kicsit játszani, kikapcsolódni szeretnék, akkor ne az élet farkastörvényei szabják már meg, hogy én mennyire vagyok a wowban fasza csávó. Ha ugyanis elegem lesz a pvp-ből, akkor igenis realmet fogok váltani, és nem azért, mert looser vagyok (bár az tény, hogy sok év gyakorlásra lenne szükségem, hogy egyáltalán labdába rúgjak e téren, lévén sosem pvp-ztem még igazából), hanem mert nem érdekel, és nem is akarom megtanulni. Ha pedig a játék rá akar erre kényszeríteni, akkor bármennyire is élvezném amúgy a játék más részeit, inkább hagyom az egészet és keresek más játékot. Az alkalmazkodást, a farkastörvényeket, meg a többi bullshitet meg majd űzöm a munkahelyemen és a társadalmi kapcsolataimban, ott úgyis kikerülhetetlenek.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák