Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LuckyL

    őstag

    válasz LuckyL #35177 üzenetére

    ja és annyit hozzászólnék a lock op vitához, hogy én az eddigi szinteken nem éreztem, hogy különösebben op lenne.
    Megfelelő pozícióból támadva tényleg jó erős bgkben, de pl ha egy rugó elkap akkor nagyon észnél kell lenni, hogy ne csapjon le 3 másodperc alatt.
    demonál a demonform nagyon sokat segít melee castok ellen a 600% armorral.
    Illetve amit nemrég kaptam meg spellt, hogy egy portálba vissza tudom summonolni magam, és leszedi a lassításokat.
    A rugón kívül mindegyik kaszt verhető, de azért túlságosan erősnek nem mondanám, oda kell figyelni.
    Ami még nagyon kellemetlen meglepetéseket okozott néha :frostmage, hunter

    Kedvenc ellenfeleim (ezeket könnyedén lenyomtam az eddigi szinteken): pala, shammy, warrior, balance druid és természetesen minden healer karakter ha egyedül van

    Ja és a destro talentet szerintem bg-re el kell felejteni, ha valaki megtámad alig tudsz egy spellt elcastolni. Voidwalker sacrifice abilityvel (erős pajzsot ad 30 sec-re) azért el lehet lőni ezt azt, de ez a pet meg amugy egy kalap szar pvp re:)

    nekem a kedvencem a demo talent, másodlagos az afflicition.
    afflival úgy jó játszani, hogy feldotolok 3-4 playert, aztán húzok onnan a francba, és hagyom másnak befejezni a melót :)

    cryptot minden termékemért elfogadom

Új hozzászólás Aktív témák