Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • joergie

    őstag

    válasz BinLaden #5131 üzenetére

    Ha abból indulok ki, hogy a garázsban kell lennie a KV-nak, hogy kapjál ajándéktankot ajándékhellyel, akkor feltételezem a KV-2 toronynak is rajta kell lennie, de most meg is nézem, hogy van megfogalmazva.
    Players who have a KV in their garage at the time of the revision will have it replaced with a KV-1. The KV’s crew will be trained for the KV-1.
    Additionally players who have researched KV-2’s turret for KV will get a KV-2 with an extra garage slot and the KV-2 will be assigned a 100% crew.

    Tehát nem kell rárakni a KV2 tornyot ahhoz, hogy kapjál KV2 tankot extra szlottal, csak ki kell fejleszteni.

    Viszont, ha különveszem az első részt a másodiktól, akkor nem kell a garázsban lennie a KV-nak, hogy kapjál extra szlotot KV2-vel. Viszont ott van az az additionally, valszeg ez borítja a teóriámat, de azért erősítsetek meg pro vagy kontra. WoT fórumon nem olvasott valaki erről a megfogalmazásról?

    [ Szerkesztve ]

    Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

  • aginor

    addikt

    válasz BinLaden #5131 üzenetére

    Akkor valami nem ok, már vagy két napja ki van fejlesztve, de semmi azért is kérdeztem meg. Nem láttam értelmét feltenni a 107-es ágyú nélkül, de tegnap feltettem hátha ez kell neki. Lehet az a baj, hogy nincs szabad hely a garázsban?
    A frissítés óta kapott bárki is?

    GrooveHero: igen, pont ezért nem tettem fel eddig.

    [ Szerkesztve ]

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Aktív témák