Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • gyvi

    csendes tag

    válasz vhw #4806 üzenetére

    T-44-en alapfelszereltség a Wet Ammo Rack. 10-ből 9szer ellövik, max második lövésre. Emellé a lövész is rendszerint megsérült/meghalt.

    T54-en viszont a gas tank a szívás, ott az kap folyton találatot, de a legidegesítőbb, hogy a fegyvert is folyton ellövik. Tegnap a patch után volt jópár kigyulladásom is, hivatalos fórumon olvasva átdolgozták a gas tank / motor találatot és jóval többször van tűz.

    Ezenkívül az OP T-54 mentalitás miatt egyértelmű elsődleges célpont vagy mindenkinek az IS4, IS7, Maus, Minimaus mellett, míg az amcsi heviket később veszik elő, mint ahogy a német/amcsi medeket is.

    Igazából amúgy kár ezen vitatkozni melyik a legjobb, ha valaki béna azt úgyis kiszedik, tök mindegy hogy OP54-ben, vagy Panther II-ben ül.

    Az új artyk tömeges elterjedésével a nem városos pályákon úgyis scout-olnod kell, mert max 2 lövéssel kiszednek. (Tegnap volt részem 4 v 4 arty harcban ebből 2/2 t8, 2/2 t7 arty volt. IS-7 20 secig élt maximum spotolás után.)

    A T9 környékén játék olyan irányba fog tolódni, ahol a medek max funolásra, vagy scoutolásra valók (álcahálóval, optikával)... :(

    A lepattanásról meg csak annyit, tegnap volt egy pack akivel szembekerültem (PII, T23, T20) annyi eszük nem volt, hogy a T54-et alul lőjék, vagy neadjisten körbekerítve az oldalát, vagy a hátulját. Szimplán lőtték a tornyot szemből és meghalt mind, mert amíg tököltek addig odaértek 1-2 heavy is a társaim közül. Ezek meg is érdemlik a lepattanást...

  • BoogeyM@n.

    aktív tag

    válasz vhw #4806 üzenetére

    Egy T9es közepes T9es heavyre mondtam és vonatkoztattam nem állítottam egy szóval se hogy egy szinttel feljebb T10-eket tudjon sebezni szemből sőt még azt se hogy tudja mindenképpen szemből sebezni csak rávilágítottam az esélyekre mind1 majd ráérzel te is.

    "t54-en a T8as puffogó van ami kb a T8 KT szintjén lehet"

    Gun 100 mm D-54:
    100 caliber (mm)
    8,4 Rate of Fire (rounds/min)
    219/294/50 Average Penetration (mm)
    320/320/420 Average Damage
    0,34 Accuracy at 100 m (m)
    2,5 Aiming Time (sec)

    Gun 10,5 cm KwK 46 L/68
    105 Caliber (mm)
    7,5 Rate of Fire (rounds/min)
    225/285/60 Average Penetration (mm)
    320/320/420 Average Damage
    0,3 Accuracy at 100 m (m)
    2 Aiming Time (sec)

    Szerintem hasonlóak nem de?
    Bele estél a hibába hogy ráírták T9 és te el is hitted :DDD
    Soha nem nézem mi hányas tier hanem az adatok érdekelnek és bizony a T8-asok 220körüli pennel már bírnak és minimum 320 sebzéssel.

    Szerintem próbáld ki már csak az elvedből ki indulva különben hogyan akarsz te valamit is utálni ha az ellenfeledet nem is ismered :DD

    Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

Aktív témák