Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • fsb1000

    nagyúr

    válasz freelancer #38798 üzenetére

    Rosszul tanulta.
    ------
    Eff rating nem kamu, megadtam a pontos képletet.

  • fsb1000

    nagyúr

    válasz freelancer #38798 üzenetére

    Igy félháromfelé megint eszembe jutottál. Meg a gyerek akit tanítottál helyes cselekedetre.

    E75-el voltam, szerintem nem is a legmagasabb szintű csatában, 1-1 E100 volt mindkét oldalon többi vegyes. Már a csata elejétől nyomatták a szpicset, de németül. CSak ara figyeltem fel, hogy többször leírják tier5 vs tier10.
    Aztán egyszercsak az amx 1375 kilötte a T-50-2-önket. Be is kékült egyből. Erre a GW Type átautokázta a negyed pályát (közben szidták, hogy hova megy az artynk), nekiment az amx-nek, majd egylővésezte. Ezután kilépett.
    11:40-kor 3-al kevesebb egységünk volt, amúgy még szinte semmi sem történt a pályán.
    Az arty meg a t5-ös szakaszban volt. Azt nem tudom ki kenek volt a gyereke, de a lecke tanulás ténye biztosan fennforgott.

    Mi ebből a tanulság?

    Ha a gyereket netán arra is tanitanád, hogy kell cigányt verni, akkor két dologra figyelj:
    1. Nem minen barna és puha dolog lesz célpont.
    2. Ha már úgy érzed ettől nemesb a lélek és kiszáll tenger fájdalma ellen, akkor úgy legyen az téve, hogy ne emlékezzék az erőszakot tévő személyre.

    Ha pediglen a szembeszomszédod a te oldalon parkolna le oljacsöpögős kadettjával, akkor éjjel szurkáld ki a kerekeit, hogy megtanulja ez az oldal a tied és a szabályokat te hozod, nem pedig társadalmi közmegegyezés, vagy arra hivatott plénum.
    Még folytathatnám....
    De gondolom, mindenki tudja már, hogy az önbíráskodás és vadhajtásainak hive vagyok. Az ilyesfajta dolgok mindig kis lépésekkel kezdődnek és nagyokkal fejeződnek be. De legalább voltak páran akik erősnek és igazságosnak érezhették magukat arra a kis időre.
    "megadta neki ami jár..."
    Ez a kulcsmondat! Aztán heppyk vagyunk.

Aktív témák