Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Daywalker

    addikt

    válasz Peat;) #36466 üzenetére

    Nekem jól ment viszonylag a T1, de az M6 valóban jobb volt, noha azért volt vele szívás, de azért viszonylag gyorsan össze tudtam vele farmolni a T29-re való XP-t.

    vhw: Csak nem értem miért lesz abból tier 7, mert rohadtunk nincs egy szinten mondjuk egy T29-cel vagy IS-sel...ami megjegyzem, ugyanazzal a D2-5-T-vel, ami a kv3-hoz is van, egy kalap szar volt, de a D25 már jól működött és királyul lehetett vele tolni. Ok azt aláírom, hogy kv-3-ról néha elég sok lepattan, de olyan oneshotokat lehet vele bekapni, hogy könnybe lábad a szemem. Na jó nyírtunk már ki face to face KV3-mal és KV1S-sel párban két T29-est, de csodák mindig vannak.

    Egyébként nekem egyik low tier sem fun, PZIII/IV pl. hiába gyors, egyszerűen semmi fun nincs benne. Bár jutnék már tovább rajta. Jobb szeretem a heavy vonalat, az az én stílusom.

    Apropó, mi az a tank, amivel jól lehet farmolni?! KV? Kéne valami, mert nagyon lassan gyűlik a lóvé, pedig lenne mire elkölteni.

    Gyuri27: akkor ma nekem a garázsban marad:DDD

    [ Szerkesztve ]

    "A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

Aktív témák