Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • -vitya-

    őstag

    válasz -vitya- #24378 üzenetére

    hmm... és ha a századba parancsnok kell, javaslom diegho-t, ha ő nincs, akkor magamat;-) hehe - legközelebb, istenbizony csatlakozom. szvsz sokat hozzá tudok tenni, (remélem), elég jó vagyok KV-3-al. (irul, pirul - remélem nem nagyképű)

    -=Витя=-

  • fsb1000

    nagyúr

    válasz -vitya- #24378 üzenetére

    Azt elfogadom, hogy hatékonyabb úgy játszani, ha mindenkinek van mikeje.
    Mindegy hogy a játékon, skájpon, TS-en, vagy a Te szervereden keresztül.

    Viszont nem tartanám szerencsésnek a miki használatot feltételként szabni, mert a század nem egy Klán, csak egy ad hoc módon verbuválódó játékközösség.
    Én magam sem tudom vállani, hogy a nap bármely szakában használnám a mikrofonom.
    (korábban vázoltam milyen szociális körülmények akadályozzák meg és nem csak nálam jelentkezik a sodrófa és a melegétel megvonási effektus ilyen esetekben)

    De annak semmi akadálya hogy létrehozz egy tankszázadot, ahol a mikrofon és élőbeszéd a belépési feltétel.
    Ha szerencsénk van összesorsol a gép és megküzdhet egymás ellen a két század, amelyben PH!-sok (is) vanak.

    ---

    Szerk: én szívesen játszom dhiegóval is, és úgy gondlom, a jó századparancsnok az egyik kulcsa annak, hogy sok kreditet lehessen századdal rekvirálni.

    De az sem gond, ha 2 század is összejön, legalább senki sem marad le!

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák