Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • fsb1000

    nagyúr

    válasz diegho #18287 üzenetére

    Miből gondolod, hogy nem tudom ez olyan üzenet, amelyet minden játékosnak megküldenek?
    Szerintem még mindig nem érted hogy ez neked is , meg nekem is szól, függetlenül attól, hogy a cimzettek száma 1-nél több.

    --

    Ja és bocs, hogy iskolásnak néztelek, de ebbe a fórumba írt hsz-eid alapján azt tudtam feltételezni, hogy egy éretlen személyiségtől származnak, mivel megfellebezhetetlen tényként közlöd a véleményed és a "szerintem" fogalom hiányzik a szótáradból.
    (lásd pl. hogy csak t9 és felette lévő tankokkal feltöltött csapattal érdemes játszani)

    Ez a fajta kommunikáció a fiatalokra jellemző, mert még nem rendelkeznek azzal a tulajdonsággal, hogy saját személyüktől elvonatkoztassák a valóságot és elfogadják, hogy más emberek az egyedi preferenciáik alapján eltérő véleményeket képviselhetnek azonos "hitelességgel"
    A citált esetben, azaz ebben a játékban az a szubjektív érzet játékosonként változhat, hogy melyik tankkal vagy tierrel érdemes játszani.

    Ezt kétségbe vonni, legalább olyan dőreség mint azon vitázni, hogy a szőke vagy a vörös nők szeretik jobban a kunilingvációt.

Aktív témák