Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • diegho

    nagyúr

    válasz virkir #17435 üzenetére

    Ha farmolásnak számít az, hogy Vityáékkal minden nap beduplázunk minden tankot, akkor tényleg farmolok a kis tankokkal, volt, hogy egy nap a duplázáson felül még 3-4 csatát mentem a kis tankjaimmal velük, mert nekik sok kis tankjuk volt duplázásra. Tény, hogy ezekből nagyon sok kredit jön, de free xp is és ez jobban érdekel, mint a kredit
    Én nem is akarok 2db 10-es tankot, bár így is lesz majd az IS-4 révén, nem akarok 2db 9-es medet, sem pedig 2db 9-es TD-t, egy bőven elég nekem mindegyikből és totál felesleges több. Nekem az a célom, hogy az orosz ágon minden top tank meglegyen, a többi egy kicsit sem érdekel. Nem tudom milyen dolog prémium nélkül játszani, nem is fogom megtudni, de mivel ez része a játéknak, ezért teljesen felesleges azon lovagolni, hogy prémiummal, vagy anélkül játszik valaki, akárcsak azon, hogy gold ammo-val lő folyamatosan, vagy nem. Aki megteheti tegye meg.

  • virkir

    veterán

    válasz virkir #17435 üzenetére

    Ja azt el is felejtettem, hogy nálam is nem kevés tank áll a garázsban meg 3,3M kredit.
    Német : Leopard, Tigris, TigrisII, E-75, Maus, Hummel
    Orosz: KV, KV-3, IS-3, SU-85, SU-100
    Ez ha jól számolom 11 :D

    #17434
    Azért nagyon nem mid1 kreditszempontból, hogy prémiummal vagy nélküle játszik valaki

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

Aktív témák