Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • BloodRay

    veterán

    válasz balintka #16976 üzenetére

    A 107-essel az igazi a KV. A 152-es inkább fun. :) Legalábbis tegnap jól szórakoztam mikor 8-9-esek között egy csatában egy is-3-at és egy KV-5-öt is kilőttem szinte teljesen egyedül. Rettenetesen túlerősített az a tank.

    "A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz balintka #16976 üzenetére

    Igen, csak kettőt tudsz lőni a 152-essel, cserébe viszont pontatlan is, és nagyot durrant. Én jobban szeretem a 107-eset, azzal nem ritka, hogy akár félpályáról kinyírok valakit.

    A legénységet szerintem nem érdemes 100% alatt átvinni, mert át kell képezni őket (addig pirosak és elég nagy büntit kapnak, asszem -25%-ot). Még átképzéssel is csökken a teljesítményük. Amúgy én soha nem viszek át legénységet, általában megtartom a régi tankot is, vagy ha mégsem, legalább a legénységét beteszem a barakkba.

    Szerintem amúgy érdemes maxra fejleszteni a KV-t, vagyis mindenből a legjobbat rátenni. Ha ezek mellé még meglesz a 100%-os legénység, már elég mozgékony is lesz (heavy-hez képest persze), hogy ne őszülj meg, mire a frontra érsz.

    Töltésgyorsítót meg ezeket a garázsban tudsz venni, van egy sor, ami jelzi az aktuálisan kiválasztott tankod felszerelését. Viszonylag az elején van 3 üres hely, ha azokra kattintasz, megjelenik a felszerelés lista, amiből vásárolhatsz. De drágán mérik ezeket, heavy-re 200-600k között van minden.

    [ Szerkesztve ]

    ***

  • vbbb

    őstag

    válasz balintka #16976 üzenetére

    Azért vettem meg a 152mm-est mert szerintem azzal könnyebben elérhető a 107mm-es. Pontosságra majdnem olyan mint a 122mm-es, csak ennek többnyire egy lövés is elég. :)
    Ha jól taktikázol és a többiek hátában maradsz szép eredményeket lehet vele elérni. Nem bántam meg az tuti. Nem 500m-re találták ki, hanem közelharcra lesből támadásra. :DDD
    Én a fejlesztett célzórendszerre(+10%) és nagy repesz páncélra(+15%) gyűjtök éppen, az álcaháló(-25%) meg már rajta van...és nem árt ha 100%-os a legénységed mellette. De kezdetnek minimum a lövészt érdemes 75%-ra felhozni...

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák