Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • OgreImre

    senior tag

    válasz Snooker #11066 üzenetére

    Nekem volt/van mindkettő.
    SU-8 után először a SU-14 lett meg. Nagyon lassú, nekem nem jött be, egyetlen előnye, hogy néha a scoutoknak ellen tud állni ha leállnak lődözgetni, tud pattogni Pz38na , T-50 és társairól. Én nem szerettem vele játszani, alig vártam hogy meglegyen az S-51.
    Az S-51 nekem nagyon bejön, a nagy ágyúval lehet nagyokat ütni, viszont a töltés nagyon lassú 100%-os legénységgel töltésgyorsítóval 38 sec a töltése. Egy GWPanther majdnem kettőt lő ennyi idő alatt. Viszont mozgékony, és elég jól be tud lőni védett helyekre (annyira nem mint a SU-8, ami asszem ilyen szempontból a legjobb az összes arty közül)
    Én az S-51-el húzom ki a 212-t.

    "And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

  • OgreImre

    senior tag

    Ez az Object 212 egy kalap szar. Ilyet még nem tapasztaltam, ez a legtávolabbról észrevehető jármű szerintem a játékban.
    Lassú, ágyuban nincs előrelépés az S-51-hez képest. Borzalmas eddig a statisztikám vele. Ma este eddig 8 vesztés sorban...Kilőnek mielőtt pozicióba kerülnék, annyira lassú

    "And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

Aktív témák