Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kedvesgabor

    tag

    válasz Fel #105882 üzenetére

    Tegnap és ma gurultam egy pár kört az obj140-el...sajnos még mindig szar vagyok vele, de hogy egymás után 4x is olyan csatába rakjon ahol toptier mínuszba voltunk....ami még nagyon tetszett, hogy a lánc és a lőszer szoros kapcsolatban van kb minden 2.meccsen kapok egy ammorack-track lövést, aztán meg mehet a matek, hogy melyiket javítsam...ammo-t mondjuk minden meccsen lőnek v. hogy egymás után 2x ....az a legjobb. Cserébe viszont olyanokat lövök, hogy a tier 8-asok kiröhögnek.(Tudom kurva jó a dpm)

    Ami viszont nagyon op a kicsi Leo. Még régen tier4-ben használtam "klasszikus" scoutnak farmolni...bedobtam egy meccsbe röpködtem amíg lehetett és hozott 5-10k kreditet. Lövöldözéssel nem nagyon foglalkoztam az a csapat feladata a spotra...volt is kb 400WN8-em...most hogy van rajta ez a gépágyú...hát valami álom, mondjuk most már nem spotolok annyit, nem hálálja meg a csapat általában. Ha megyek egy 30mp-es kamikaze(a tárat és magamat belenyomom egy bóklászó puha célpontba) kört kapok kb 1600WN8-t meg 8k-kreditet prém nélkül. Ha jó a leosztás(Tier6) akkor simán meglehet 1000+dmg(azzal már superunicum a teljesítmény). Persze utóbbiért már meg kell "dolgozni".
    Mentem most is "klasszik" spot kört malinovkán kb 1,5k spot dmg , meg a végén elfutottam az arty-ért amit csak leloptak előlem...így sebeztem majdne 300dmg-t. Lett is 12k kredit, meg 600 WN8.
    Ami viszont remekül érzékelteti a WN8 nemmegfelelőségét, hogy egy ilyennél a kamikaze kör mennyivel "értékesebb".

Új hozzászólás Aktív témák